|
De beste verhouding PG VG voor bij gelegenheidsvapers: 50% VG / 50% PG Omdat je maar af en toe aan het vapen bent, wil je een goede plek om te beginnen met het experimenteren op de beste verhouding voor jou. Wanneer je vape gebruikt, wil je waarschijnlijk de smaak echt proeven en genieten van een goede keelhit. Je wilt ook een goede wolkenproductie, want dat hoort bij het plezier. Je maakt je niet echt zorgen over het schoonmaken en onderhouden van je vape, omdat je niet zo vaak jevape gebruikt. De beste PG/VG-verhouding voor intense smaak: 100% PG De hoeveelheid smaak is hier erg hoog, maar de productie van damp is aanzienlijk laag in vergelijking met e-vloeistoffen waarin tenminste wat VG is gemengd. Andere VG/PG-ratio’s |
| https://damp-e.nl/blog/verschil_tussen_vg_en_pg |
Veelgestelde vragen
Wat is de beste PG/VG-verhouding voor gelegenheidsvapers?▼
Voor gelegenheidsvapers is een verhouding van 50% VG / 50% PG het meest geschikt. Dit biedt een goede balans tussen smaakintensiteit, keelhit en wolkenproductie, zonder dat je je zorgen hoeft te maken over constant onderhoud.
Welke PG/VG-ratio geeft de intensste smaak?▼
Een verhouding van 100% PG geeft de maximale smaakintensiteit en keelklop. Dit komt echter ten koste van de wolkenproductie, die aanzienlijk lager is in vergelijking met mengsels met VG.
Waarom is 100% PG e-liquid tegenwoordig minder populair?▼
Hoewel 100% PG vroeger erg populair was, is dit nu minder gebruikelijk omdat veel vapers een betere balans tussen smaak en wolkenproductie zoeken, wat andere verhoudingen beter kunnen bieden.
Kan ik andere PG/VG-verhoudingen uitproberen?▼
Ja, er zijn veel andere mengsels mogelijk zoals 40% VG / 60% PG of 20% VG / 80% PG. Het experimenteren met verschillende verhoudingen helpt je de perfecte balans voor jouw voorkeur te vinden.
Wat is het verschil tussen PG en VG in e-liquid?▼
PG zorgt voor meer smaakintensiteit en keelklop, terwijl VG meer wolkenproductie geeft. De juiste balans tussen beide bepaalt jouw vape-ervaring en persoonlijke voorkeur.
















